czwartek, 8 marca 2018

Siódme Urodziny! - Maraton - Misiojda

Kolejny dzień MARATONU URODZINOWEGO z podwójną dawką Yony! I wraz z dzisiejszą aktualką udzielam głosu... sobie xD Misiojdzie xD

"Grupa ma już siedem lat, a moja przygoda ze światem skanlacyjnym zaczęła się jakieś dwa lata wcześniej. Wówczas nałogowo oglądałam anime i niefortunnie się złożyło, że najzarąbiściejsze na świecie - Nana - nagle się urwało! Dowiedziałam się wtedy, że istnieje coś takiego jak manga i na jej podstawie kręcone są anime (Wow!). Wówczas Naną zajmowało się Mittsu i oczywiście chciałam ją tłumaczyć (tak jak większość z Was zgłaszała się z tego samego powodu do Yony xD) Do grupy się dostałam, ale przy Nanie nie przyszło mi pracować. Grupa upadła, przeniosłam się do Futago, zastąpiłam Juliei, wyszperałam Yonę, która, jakby nie było, rozsławiła naszą grupkę i poznałam mnóstwo ludzi. Zwłaszcza członków ekipy, którzy są prześwietni, choć trzeba ich czasem gonić do roboty. Jestem pewna, że jakby pod projektami było więcej komentarzy, nie trzeba by ich tak poganiać, więęęęc? Pomożecie? :)"

Dziś z Lilką przygotowałyśmy 2 rozdziały Waszej ukochanej Yony :) 155 rozdział wyszedł w nocy 6ego, więc tym bardziej doceńcie nasze obroty! I zaczytujcie się, bo podobno Kusanagi robi sobie miesiąc przerwy i następny rozdział w Japonii - dopiero 5 kwietnia!

A dlaczego warto przeczytać Yonę? :)
Na to pytanie nie trzeba tworzyć wyszukanej odpowiedzi :)
"Akatsuki no Yona to manga osadzona w czasach feudalnych, na w poły fantastyczna opowieść o księżniczce, która w dniu swoich urodzin traci ojca z rąk ukochanego, zostaje wygnana z zamku, dowiaduje się, że jest inkarnacją Hiryuu i ma za zadanie znaleźć swoich towarzyszy z poprzedniego życia - czyli smoki. Smoki są urocze i robi nam się nieco męski harem. Yona wraz ze swoją świtą przemierza kraj wzdłuż i wszerz, starając się pomóc jego mieszkańcom w sposób, w jaki nie udałoby się to żadnemu władcy, którego przede wszystkim krępują mury zamku. Mamy tu piękną kreskę, historię prowadzoną w bardzo poukładany sposób, sporą dawkę humoru i świetne tłumaczenie naszej grupy :) Czego chcieć więcej?"
(Misiojda)

41) Akatsuki no Yona - Tom 27 - Rozdział 154
42) Akatsuki no Yona - Tom 27 - Rozdział 155

155 rozdział znajdziecie na razie tylko w dziale "Online", gdyż ponieważ Impatient zgubiło dwie pierwsze strony i chcę na nie poczekać (kwestia jakości). Na razie macie te dwie strony w rozdziale online, w wersji roboczej na skanach koreańskich ze znakiem wodnym ;)

4 komentarze:

Badacz Sweevil pisze...

Dziękuję ślicznie za rozdziały. :) Bardzo bardzo doceniam to, ze ten 2 rozdział jest mimo, ze pojawił się nie dawno. Biję pokłony za szybką pracę. :D

Villemo6472 pisze...

dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!!!!!

Anonimowy pisze...

😄😄😄😄 dziękuję że ktoś to tłumaczy jesteście super 😊😊😊😁

najtskaj pisze...

Dziękuję za świeżą dostawę Yony <3