My :)

Juliei 
admin, tłumaczkaedytorka, typesetterka
Niby szefowa a nic nie robi. Tłumaczy się tym, że po przeprowadzce nie posiada biurka więc jak ma robić rozdziały? Żeby ogarnąć wszystkie aspekty życia tworzy Bullet Journal. Przy każdej aktualce dziękuje wszystkim bogom, że w grupie jest Misiojda... 

Misiojda
 admin, tłumaczka, edytorka, typesetterka, korektorka
Kocham Japonię, książki, a poranek bez kawy i papierosa [elektrycznego] nie ma swojego uroku. Czasu mam zawsze albo za mało, albo za dużo. "Nigdy dość" to chyba moje motto.

Namida
korektorka, typesetterka, tłumaczka
Jestem zabieganą, cichą osobą, która pomimo braku czasu, szuka sobie ciągle nowych zajęć. Mangi lubię czytać za przygody i historie o prawdziwych przyjaźniach.

Azbe
Azbe
Żaden błąd nie ujdzie jej uwadze:) Przede wszystkim wspiera dobrym słowem i w ogóle jest kochana, wspaniała i ciężko bez niej by się żyło. Szefowa zaprzyjaźnionej grupy - Nikushimi, która dołączyła i w nasze szeregi :) Szefuje też w Sencha Project. Chce zostać papieżem!

Lilka 
korektorka
Wyrwana z działu rezygnacji prac przy mangach, pochłonięta przez Yonę, ulepsza jej część językową ;)

Karcia
edytorka, korektorka
Introwertyczka, która ceni sobie sobie towarzystwo ludzi, a także samotne wieczory przed komputerem lub z dobrą książką. Zachwycona "Wiedźminem", zakochana w Tomoe.

Harikou
edytorka, typesetterka
Nie rozumiem słowa ,,ubierz się'', nawet gdy nigdzie nie wychodzę. Całe dni spędzam w piżamie z tostem w ręku. Obecnie mieszkam na odludziu gdzie nie ma żadnych osób w moim wieku więc umilam sobie czas czytając mangi.

Morri
korektorka
Miłośniczka anime oraz kolekcjonerka mang zarówno tych w sieci jak i w wersji papierowej. Nocny marek z wyboru - w nocy czas płynie wolniej, a książka smakuje lepiej ;)
Jej marzeniem jest odwiedzić Japonię, poznać kulturę od środka (wybrać się na festyn w yukacie <3)

Haiiro Kasumi
tłumaczka
Jestem jak smok: spokojna i obserwująca, ale potrafię też pokazać swoje pazury :P Nie daję sobie w kaszę dmuchać. Uwielbiam pracę z ludźmi, chociaż moja skromna ekspresja na to nie wskazuje. Jestem fanką kultury japońskiej od dosyć niedawna, ale zakochałam się w niej, zwłaszcza w świecie mangi. Nie lubię zamykać siebie i innych w sztywnych ramach. Gapię się w niebo i gram w gry. Naukowe nowinki, zwłaszcza z fizyki i astronomii, czytam z wypiekami na twarzy. Kocham pisać. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i dobrego jedzenia, które uwielbiam przyrządzać. 

Erena
edytorka
Jestem osobą cichą, skrytą. Lubię czytać mangi i manhwy. Do tego doszło do moich zainteresowań w wolnych chwilach oglądanie dram koreańskich, japońskich itp. oraz nie tylko, oprócz tego zajmuję się twórczymi pracami.

Cherii 
tłumaczka
Jestem dosyć energiczną osobą, a do tego jedną z największych gaduł, jakie chodziły po tym świecie. Uwielbiam spędzać niedzielne popołudnia w kuchni przy testowaniu nowych przepisów, wieczory przy dobrej książce do poduchy, a każdy poranek przy kubku czarnej mocnej kawy ;)

Raven
korektorka
Uwielbiająca książki, mangi i Japonię dziewczyna, która nie wyobraża sobie życia bez filmików Gonciarza. Nie widzi zbyt wiele bez okularów, lubi poznawać nowych ludzi i jeździć na łyżwach.

Ibisen 
typesetterka
Jestem jedynie człowiekiem (niestety) popełniam wiele błędów, mam wiele zalet i tyle samo wad. Nie ograniczam się do jednego i stale poszukuję przygód. Bez anime, mangi, książek i gier nie wyobrażam sobie życia (no i jeszcze bez kredek i kartek, ale to już swoją drogą). Warto wspomnieć, że lubię wycieczki czy to rowerowe czy pieszo, najdalej od całego zgiełku. Tam gdzie nie ma zapachu spalin samochodowych i żywej duszyczki (kilka ptaków na drzewie w zupełności mi wystarczy). 

Uschły 
tłumacz
Rodzynek w grupie (jedyny osobnik płci męskiej!), pracowity tłumacz, bardzo tajemniczy... :)

Chitanda 
tłumaczka
Nie lubię nudy. Zawsze wszędzie mnie pełno. Zakochałam się w Japonii już jako dziecko.
Uwielbiałam zawsze anime, a do mangi przekonałam się dzięki Yonie.
Z wdzięczności za tłumaczenia dołączyłam do grupy, aby dać innym to, co Futago Shimai dało mi ;)

Nieaktywni:

Kyoto
korektorka, typesetterka
O sobie pisać mogłabym naprawdę dużo napisać (wrodzony egocentryzm), ale nie będę zanudzać potencjalnych czytelników. Po prostu kobieta, która postanowiła wybudować dom na skalę i żyć pełna miłości i pasji. 

Yennar- URLOP 
admin, tłumaczkaedytorka, typesetterka
"Ostatni człowiek na ziemi usiadł samotnie w pokoju. Wtedy ktoś zapukał do drzwi..." A prywatnie: miłośniczka krwawej fantasy do podusi i piątej kawy do południa.  


Pistacja
edytorka, tłumaczka
Magiczna kobieta z niewyczerpalnym pokładem energii, co skutkuje wiecznym gadulstwem.

MaU 
tłumaczka
Kilka słów o sobie? Numer buta nie, kolor włosów nie... no dobra: ulubione anime Great Teacher Onizuka i Rainbow nisha rokubou no shichinin. Nie wyobrażam sobie życia bez coca-coli, skittlesów i zestawu kawa+papieros.


Byli z nami nieraz długo, nieraz krótko, niemniej jednak należą im się ogromne podziękowania za tworzenie mang i  grupy:


Ari, Aomame, SpicyMarmalade, AnEmOnE, Noirika, Koefi, Akai, AbsolutelyNoName, Kyoshimi, Emya, Yuki, Yoshi, Miki, Aerith, Tayare, Toki, Aiska, Eiko, Servus, Nana, SuouAoi, Chie, Saku i inni.

Pamiętajcie, że jeśli tylko znowu zechcecie zasilić Futagowe grono, 
wystarczy napisać do nas maila! (bez wypełniania testu xD)

2 komentarze:

  1. Fajny pomysł z tym przedstawieniem się :D Miło mi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ło duzo was:), i chyba same kobiety. Wiecie, czytając wasze opisy to sobie w głowie tworzyłam dla każdej mangowy portret ;P
    pozdrawiam i powodzenia.

    OdpowiedzUsuń