piątek, 9 marca 2018

Siódme Urodziny! - Maraton - Chitanda

Kolejny dzień URODZINOWEGO MARATONU.
Dziś oddamy głos Chitandzie - tłumaczce, która dołączyła do nas 16 lipca 2017 roku i zajmowała się głównie tłumaczeniem Nocturna.

Oto, co chciałaby Wam o sobie napisać:
"Zapalona czytelniczka (Stephen King moim Bogiem). Jestem bardzo otwarta na nowe rzeczy i doświadczenia. Przez to pewnie nie posiadam jednej pasji. Wszędzie wiecznie mnie pełno. Wszystkie podróże czy wyjazdy u mnie to czysty spontan. Wbrew pozorom staram się jednak twardo stąpać po ziemi".

Chitandę również nieco nam porywa życie i robi sobie przerwę w skanlacjach, ale mamy nadzieję, że jak poukłada sobie wszystkie swoje zainteresowania - znajdzie czas i dla nas! :)

Jak wynika z obrazka - dziś mamy dla Was Nocturna! Ostatnie rozdziały w tłumaczeniu sprytnie podźwignął Matsuo, dzięki czemu wyrównujemy projekt do angielskiej grupy - Evil Flowers. Gdzieś wyczytałam, że są w trakcie zaopatrywania się w 9 tom, więc na pewno za jakiś czas pojawią się rozdziały :)

Czy ktoś jeszcze nie zapoznał się z tą manhwą? Dlaczego warto?


"Nocturne opowiada o losach osieroconej Yuri. Dziewczyna straciła matkę w wypadku samochodowym. Zgodnie z testamentem Yuri trafiła pod opiekę Kim Do Wooka. Od tego momentu zaczyna ona nowe życie. Jednak dokąd zaprowadzą ją jej uczucia względem nowego opiekuna? Czy Kim Do Wook skrywa jakieś tajemnice?"
(Chitanda)

43) Nocturne - Tom 8 - Rozdział 47
44) Nocturne - Tom 8 - Rozdział 48
45) Nocturne - Tom 8 - Rozdział 49
46) Nocturne - Tom 8 - Rozdział 50

2 komentarze:

Badacz Sweevil pisze...

Dziękuję ślicznie za nowe rozdziały. :)

usagichi pisze...

...No wspaniale!... dziś zabrałam się za czytanie i, z początku takie nudnawe,ale oczywiście teraz gdy najciekawsze momenty to trzeba czekać na ciąg dalszy
Dziękuję za waszą ciężka pracę