poniedziałek, 12 marca 2018

Siódme Urodziny! - Maraton - Pauly

Jesteśmy już za połową urodzinowych aktualek! Miło nam, że na nie czekacie! Cieszymy się każdym dobrym słowem :)

Dziś opowie o sobie zdań kilka nasza edytorka, Pauly:

"Działam z grupą właściwie od niedawna. Patrząc na staż dziewczyn i chłopaków z grupy Futago Shimai mogę nawet powiedzieć, że wciąż jestem zielona, ale czuję, że rosną mi listki. Złożyłam podanie myśląc <<Lubię robić coś kreatywnego i chętnie czytam mangi, dam coś od siebie>>. Udało się i myślę, że to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam, mimo ograniczonego czasu wolnego.
Nie sądziłam, że będzie to początkiem tak fajnej przygody. Ekipa jest niesamowicie uzdolniona, inspirująca i pomocna w każdej dziedzinie.
Nie dziwię się wcale waszym zachwytom. Wszystko co tutaj się dzieje istnieje dzięki ogromu pracy ekipy i szefowej Misiojdy, która wkłada w to całe swoje serce. Ma wszystko pod kontrolą sprawiając, że to miejsce jest tak przyjemne i komfortowe. Doceniam.
Boy of the Female Wolf ? Stał się moim pierwszym projektem i nie mogę wyrazić w słowach, jaką radość i motywację wlewacie we mnie swoimi pozytywnymi komentarzami. Cieszę się, że mogę być edytorką Futago Shimai i tworzyć część tej pięknej historii. Uwierzcie mi, dopiero teraz uświadomiłam sobie jak ciężki jest to kawałek chleba. Ciągle się uczymy, więc liczę na wsparcie z waszej strony!
Od siebie życzę miłego czytania z szerokim uśmiechem na ustach! A całemu Futago Shimai - Wszystkiego Najlepszego! :)"


Pauly dołączyła do nas 15 grudnia 2017, więc rzeczywiście stosunkowo niedawno, ale dzięki temu, że ma dużo zapału, odwaliła już kawał dobrej roboty w edycji :)
Żeby było tematycznie - mamy dziś dla Was rozdziały długo wyczekiwanego Boya!
A czemu warto sięgnąć po tę manhwę...?

"Manhwa opowiada o losach Eun So Cha - nastolatki, która wygląda i zachowuje się jak chłopak. Jej hobby? Obijanie mord :) Nagle jej życie się zmienia: przeprowadza się do Seulu i tam poznaje kogoś, kto kradnie jej serce. W zasadzie mamy dwóch adoratorów. Niebawem uda nam się zakończyć projekt, więc zapraszamy do czytania~!"
(Misiojda)

Rozdziały na dziś:
53) Boy of The Female Wolf - Tom 15 - Rozdział 84
54) Boy of The Female Wolf - Tom 15 - Rozdział 85
55) Boy of The Female Wolf - Tom 15 - Rozdział 86
56) Boy of The Female Wolf - Tom 16 - Rozdział 87

5 komentarzy:

Badacz Sweevil pisze...

Wiem, że się powtarzam, ale muszę dziękuję ślicznie za wszystkie nowe rozdziały. :)

najtskaj pisze...

Zastanawiam się czemu manhwy mają taką charakterystyczna kreskę. Może "manhgacy" mają jedną szkołę rysunku, do której wszyscy chodzą xD Albo po prostu jeszcze za mało manhw w życiu widziałam.
A te, które czytałam zawsze mi się bardzo podobały, więc dziękuję za takie smaczne kąski :3

Misiojda Misiojda pisze...

Albo czytałaś manhwy jednej autorki - ta od Boya jest dość płodna.
Zauważ, że wszystkie webtoony to manhwy, a jednak kreska całkowicie się różni. Podobnie Annarasumanara, która jest w naszych projektach. Albo Let Dai. Całkiem co innego ;)

najtskaj pisze...

Webtoony to już zupełnie inny świat. Od autorki Boya czytałam jeszcze dwa inne projekty. Przy okazji sprawdziłam ile ona tego stworzyła i rzeczywiście wena jej nie opuszcza :D
Let Dai ma inną kreskę, ale dla mnie ona i tak wygląda na koreańską. Mam dobry instynkt chyba xD

usagichi pisze...

no pięknie...za namową Misiojdy zaczęłam czytać bo projekt pomału kończycie... no ależ do konca jeszcze z 2 miechy pewnie, do tego czasu zapomne co było wcześniej:x i zaś od początku? ale nie załuję że jednak zaczęłam(choć nie lubię czytać projektów nie zakonczonych- z wyjatkiem Yony).
Oczywiście codziennie odwiedzam waszą stronę i czytam wsio co o sobie piszecie, niekoniecznie zabierając się za same aktualki, ale komentarzy nie chce mi się pisać:x...taak wiem wiem, troche wstyd że mi sie nie chce kilku komentarzy dać, a wam się chce te wszystkie mangi tłumaczyć, m.in. dla mnie, za co wam bardzo dziękuję i życzę by zawsze wam się chciało