wtorek, 13 marca 2018

Siódme Urodziny! - Maraton - Cherii

Dziś świętujemy z naszą tłumaczką Cherii! Co też chciałaby nam wszystkim przekazać?

"Hejka wszystkim.
Futago Shimai ma już 7 lat. Nieźle, prawda? Ja dołączyłam do grona jakoś rok temu. Bardzo szybko związałam się z ekipą. U nas na czacie jest bardzo zabawnie i zawsze jest ktoś, kto Cię wysłucha (dlatego serdecznie zapraszam 😉). Hmm, co mogłabym powiedzieć po tym czasie… Współpraca z wami, dziewczyny i chłopaki, jest świetna! Lepszej skanlacyjnej drużyny nie mogłam sobie wymarzyć. Szczególne podziękowania należą się Misi za to, że pozwoliła mi dołączyć do Futagowego grona oraz za jej cierpliwość do mnie i mojego lenistwa. Co do życzeń, to mam nadzieję, że nasza grupa się powiększy o kolejnych członków rodzinki, będziemy mieli więcej projektów, które będą gładko i bez przeszkód wychodziły (a może jakieś nawet zostaną wydane), a Futago Shimai będzie trwać i trwać i trwać… 😉"

Cherii dołączyła do nas w Walentynki - 14 lutego 2017 roku :) Ma świetne oko do wyboru projektów - jednym z nich jest Usemo no Yado, które Wam dziś serwujemy. A o czym jest ta manga?
"Usemo no Yado to bardzo tajemniczy tytuł. Po pierwszym rozdziale zostałam oczarowana tą historią i powiem szczerze, nie mogłam uwierzyć, że taka manga, z tak dobrą fabułą i tak piękną kreską, nie jest lepiej znana!
Tę historię czyta się naprawdę bardzo szybko i zapewniam, że będzie warta waszego czasu. Myślę, że jedyną jej wadą jest to, że nie trwa dłużej, a ma jedynie 3 tomy...
Usemo no Yado opowiada historię pewnej karczmy, do której dostają się ludzie poszukujący rzeczy,
które zgubili. W ich znalezieniu pomaga im młoda właścicielka karczmy. Dziewczyna jest
postacią owianą największą tajemnicą. Czytając pierwszy rozdział cały czas zastanawiałam się: kim ona jest?
W pierwszej historii poznajemy mężczyznę w średnim wieku, który do karczmy został przyprowadzony przez inną tajemniczą postać. Bohater chce odnaleźć zagubioną rzecz, lecz nie pamięta nawet, co zgubił. Co zgubił? Czy uda mu się to odnaleźć?
Zaciekawieni? To zapraszam do czytania!"
(Cherii)
I od nas rozdziałki!:
57) Usemo no Yado - Tom 1 - Rozdział 2
58) Usemo no Yado - Tom 1 - Rozdział 3
59) Usemo no Yado - Tom 1 - Rozdział 4

1 komentarz:

Badacz Sweevil pisze...

Dziękuję bardzo pięknie.

Tak wiem, że się powtarzam, ale natchnienia nie mam przez nawal roboty.