środa, 14 marca 2018

Siódme Urodziny! - Maraton - Matsuo

Dziś usłyszycie parę słów od naszego tłumacza, Matsuo!

"Dołączyłem do grupy, ponieważ chciałem współtworzyć to społeczeństwo mangowe, mogę się spełnić pod względem językowym (jako iż jestem w sekcji tłumaczy), gdyż angielski jest moim ulubionym językiem. 
Poza tym mangi/anime dają mi sporo frajdy i można powiedzieć, że po części ukształtowały mnie na osobę, którą jestem :D 
Skanlacje zawsze uważałem za kawał dobrej roboty, ponieważ nie każdą mangę znajdziemy na polskim rynku, a takie grupy wkładają całe serce w to, aby dostarczyć nowe rozdziały czy też serie na czas.
Mimo iż dopiero dołączyłem, to nie zanosi się, abym zrezygnował, dodatkowo atmosfera w grupie jest niesamowita, zarówno Misiojda jak i reszta grupy zawsze służy pomocą, co dodatkowo napędza do działania. W te urodziny chciałbym życzyć stronie kolejnych, świetnych siedmiu lat i ciągłego rozwoju, ale jedno bym zostawił... atmosferę, gdyż jest bardzo miło i rodzinnie :D"

Nie odchodź, Matsuo, nie odchodź! :)
Nasz tłumacz dołączył do nas 18 lutego 2018, więc naprawdę niedawno, a już pomógł przy wielu projektach, do tego rozpoczął przygodę z nowym - Ryouko no Shinrei Jikenbo. I właśnie z paroma rozdziałami tej mangi chcielibyśmy się dziś z Wami podzielić :)

A dlaczego warto sięgnąć po ten tytuł?


"Lubicie duchy? Koty? I licealistki? To Ryouko no Shinrei Jikenbo jest dla was! Ukochanego kota naszej bohaterki opętuje duch pewnego chłopaka i prosi ją o pomoc w... i to musicie odkryć sami :D Przyjemna kreska, super historia i ciarki na plecach. Czego chcieć więcej? Liczę, że Ryouko dostarczy mnóstwo frajdy i będzie wyczekiwane z niecierpliwością :D"
(Matsuo)
Łapcie i dawajcie komenty, żeby Matsuo miał więcej zapału :)
60) Ryouko no Shinrei Jikenbo - Tom 1 - Rozdział 2
61) Ryouko no Shinrei Jikenbo - Tom 1 - Rozdział 3

1 komentarz:

Badacz pisze...

Wiem, ze późno i ciagle to samo, ale zaboegana jestem. Dziękuję ślicznie za wszystkie nowe rozdziały.😃☺