niedziela, 11 marca 2018

Siódme Urodziny! - Maraton - Gokinjo Monogatari

To już piąty dzień Maratonu z okazji URODZIN naszej GRUPY!

Dzisiaj rozdział Gokinjo Monogatari! To jest w ogóle tak ciężka manga do przekładu, tyle już grup przeszła, że jak teraz udaje nam się regularnie wydawać rozdział miesięcznie, to jesteśmy z tego mega dumni. Duża w tym zasługa Namidy, która nie ma na pieńku z wklejaniem! I manga doczekała się też nowego tłumacza - Matsuo. Dopingujcie im kochani! (i Harikou, bo ona się męczy z edycją xD)

A dlaczego warto przeczytać Gokinjo?


"Hej, dzisiaj dostajecie kolejny rozdział Gokinjo! Cieszycie się^^? Chociaż sama się nie interesuję światem mody i go kompletnie olewam, ta manga mnie zauroczyła. Jeśli jesteście fanami Nany, musicie koniecznie zajrzeć do Gokinjo przez wzgląd na Ai Yazawę, która jest autorką obu tytułów~! Manga stanowi także preludium do dziejącego się 20 lat później Paradise Kiss, który to tytuł został wydany przez Waneko :)
W Gokinjo obserwujemy losy Mikako i Tsutomu, uczęszczających do liceum Yazaku, w którym to młodzi ludzi mogą rozwijać swoją kreatywność. Marzeniem głównej bohaterki jest zostanie słynną projektantką mody. Mikako wraz z Tsutomu mieszkają w tym samym bloku i są przyjaciółmi z dzieciństwa. Ale czy aby tylko przyjaciółmi? :P Mają też wielu wspaniałych przyjaciół, z którymi zakładają klub! Jeśli chcecie wiedzieć, jak potoczą się ich losy, to nie czekajcie, tylko czytajcie :P"
(Namida)

A oto i rozdział:
52) Gokinjo Monogatari - Tom 3 - Rozdział 14

3 komentarze:

Badacz Sweevil pisze...

Dziękuję bardzo pięknie za kolejne rozdziały. ����
Mam nadzieję, że nie przynudzam z tymi komentarzami.

Misiojda Misiojda pisze...

O nie, nie, nie! Bardzo nam miło~! :) Aktualki byłyby smutne, gdyby nie Twoje komentarze :)

Osaki Nana pisze...

Dopiero dzisiaj miałam czas żeby nadrobić zaległości także grupce śle zaległe sto lat~ :) Życzę wam dużo wolnego czasu, spokoju, samodoskonalenia, zadowolenia z pracy, a przede wszystkim dużo radości i uśmiechu. Bo przecież nic nie można robić na siłę :) Dziękuje za ten maraton, jesteście świetni! :)

//Mika