środa, 15 marca 2017

III/17 A dzień coraz dłuższy...

...a noc coraz krótsza! Czyli, moi Państwo, jeszcze kilka dni i kalendarzowa wiosna! Niebawem to durne przedwiośnie i niepewna, chlapowato-szara pogoda pójdzie w niepamięć. Zrobi się zielooono. Póki co nie wyglądajmy przez okno, przypatrzmy się temu pięknemu obrazkowi, który znalazłam w Internetach i pomarzmy o tym, co nas czeka, bo najgorsze - krótkie i zimne dni - za nami!

I tu tematyka na posty mi się wyczerpała.

Więc zrobię kilka większych enterów, niech się pasek przy obrazku wypełni, i zaraz przejdę do wymienienia rozdziałów, które wspólnie całe futagowe grono, jak jeden mąż, dzisiaj dla Was przygotowało.

Yony nie ma -_-
Podobno pod koniec kwietnia premiera 23ego tomu. Także... zleci jak z bicza strzelił :)

Niedługo kończymy Daia (nie wiem, czy damy radę w następnym miesiącu, ale na pewno coś koło tego). Chcecie reaktywować Gokinjo, czy jakiś nowy projekt? Może macie coś fajnego do zaproponowania? Aby tylko nie manga nie była tłumaczona przez inną grupę.
Dobra, przejdę do rozpiski rozdziałów, bo wróciłam niedawno z pracy i mózg jakoś nie klei mi się do szczególnych wywodów.

Tadaaam~!

23) Kore wa Koi no Hanashi - Tom 7 - Rozdział 27,5
24) Kore wa Koi no Hanashi - Tom 8 - Rozdział 28
25) Let Dai - Tom 13 - Rozdział 52
26) Let Dai - Tom 13 - Rozdział 53
27) Let Dai - Tom 13 - Rozdział 54
28) Let Dai - Tom 13 - Rozdział 55
29) Let Dai - Tom 13 - Rozdział 56
30) Let Dai - Tom 14 - Rozdział 57
31) Let Dai - Tom 14 - Rozdział 58
32) Mary Stayed Out All Night - Rozdział 27
33) Mary Stayed Out All Night - Rozdział 28

Miłego Czytania!

26 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A może rozważylibyście mangę Orenchi no Furo Jijou? Obecnie teoretycznie pracuje nad nią Dracaena, ale adminka mówiła, że straciła do niej zapał i chce się jej pozbyć. Wspaniale byłoby przeczytać ją w Waszym tłumaczeniu *u*

Misiojda Misiojda pisze...

No właśnie jak coś nowego - od początku. Jeśli jakaś inna grupa nad tym ślęczy, niech ślęczy :) Trzeba brać odpowiedzialność za swoje wybory xD

Anonimowy pisze...

Zawsze możecie zacząć od początku xD Okej, żartuję. Dzięki za odpowiedź :)

Badacz Sweevil pisze...

Dziękuję bardzo ślicznie za rozdziały. :) Co do projektu to co dostanę to będę zadowolona. :D Zaś jeśli chodzi o pracę mózgu po pracy to bardzo dobrze to rozumiem, choć obecnie mam wolne także się relaksuję puki mogę.

Anonimowy pisze...

Może Gekkan Shoujo Nozaki-kun? Wiem ze Helheim niby nad nią pracuje, ale nie było nowego rozdziału od przeszło roku, a to zbrodnia żeby taka genialna manga sie marnowała

Misiojda Misiojda pisze...

Niet. Nie podkradamy sobie tytułów, nie dokańczamy mang po innych grupach.

Suzy pisze...

Ahhhh... wielka szkoda. To jest strasznie irytujące jak grupa weźmie sobie po kilkadziesiąt projektów i latami wogólę ich nie aktualizuje dodając sobie jeszcze tone nowych :( To może KONO OTO TOMARE? Piękna kreska, bohaterowie rozwijają się na przestrzeni całej magi, bardzo polecam tym którzy jeszcze nie czytali. O jeszcze możecie luknąć na WOTAKU NI KOI WA MUZUKASHII oraz KOIIJI

Misiojda Misiojda pisze...

WOTAKU NI KOI WA MUZUKASHII - Hitsuji Scans się już podjęli;
KOIIJI - DreamVictims
KONO OTO TOMARE - hm... Kolejny tasiemiec xD Ale przyjrzę się temu tytułowi. Sprawdzę o czym to, co to i dostępność rawów. Choć marzy mi się taka manga z demonami, odwołaniem do wierzeń Japonii... Mmm...

najtskaj pisze...

Dzięki za świeże chapterki <3
Nie zaproponuje nowego projektu, bo nie mam pojęcia jaki to miałby być. Chociaż mogę powiedzieć tylko tyle, że fajnie jakby to było coś co najmniej 2-3 tomowego. Jednotomówki są dla mnie za krótkie, żeby poczuć klimat mangi :3

Anonimowy pisze...

Dziękuję za rozdziały~!
A co do projektu - polecam Kare wa Tomodachi c:

ośmiorniczka pisze...

A Tripitaka Toriniku? :)

Misiojda Misiojda pisze...

He, he, ja też nie wierzę, że w parę tomów (zwłaszcza jeden) można stworzyć coś ekstra :) Tak samo nie cierpię opowiadań.

Anonimowy pisze...

Jestem za reaktywacją Gokinjo

Anonimowy pisze...

Proponuje ,,Yuureitou''- manga od jednego z autorów ''Team Medical Dragon''~ love ale niestety TMD jest w dalszym ciągu kontynuowana przez inną grupę. :>

Soyokaze pisze...

Suzy... Dokładnie i wiem o co chodzi :) Ja jestem za tym by było max do 25-30 pozycji w grupie razem z planowanymi i skupienie uwagi na jeden, dwa tytuł :)

Ale chyba to efekt dużego z początku zapału, a potem dużego apetytu na "więcej i więcej". znam to od środka :)

Karmel pisze...

Ja również jestem za kontynuacją Gokinjo :) Jak już robicie pustki :D
Dziękuję za rozdziały ^.^
PS. Chociaż wiadomo, że nowym tytułem nie pogardzę ;]

Anonimowy pisze...

I ja jestem za powrotem do Gokinjo :)

Anonimowy pisze...

A, zapomniałabym XD Może założycie swój własny czytnik, skoro CM zdechło?

Anonimowy pisze...

A jak byście jednak woleli coś nowego, to proponuję Fushigi Yuugi: Genbu Kaiden lub Adekan. :) O ile mi wiadomo, to nikt tego nie robi.

Jagoda Niemier pisze...

Dzięki za rozdziały. A co do mang to z chęcią przeczytałabym jakąś dotyczącą demonów i wierzeń Japonii:D Jeśli znaleźlibyście taką mangę byłabym jej wierną fanką :D

Anonimowy pisze...

Na Dracaenie odbyła się kłótnia z nielegalnym udostępnianiem tłumaczeń na manga-skan. Admin zaczął podejmować kroki usuwania po burzliwej wymienianie zdań. Może warto znów ruszyć do niego z tym samym?

Ashi pisze...

To nie on usunął, tylko jakaś koleżanka jego kolegi i to bez pozwolenia z konta właśnie tego kolegi. Nawet oberwałyśmy pogróżką konsekwencji prawnych, bo był przekonany, że to włam. Cały dzień walki w sumie nic nie wskórał, więc lepiej dać sobie spokój na razie i nie szarpać sobie nerwów. Zasugerowałam mu przyjrzenie się innemu skryptowi do strony, więc może coś się w przyszłości zmieni. Choć szczerze wątpię.

Anonimowy pisze...

CM już nie będzie działało czy może to chwilowe komplikacje?

Misiojda Misiojda pisze...

Niestety, raczej nie będzie już działało :( Wiemy, że nie ma dostępu do części naszych projektów, które były dostępne wyłącznie online. Pracujemy nad tym.

Anonimowy pisze...

A może Shoukoku no Altair? Chyba, ktoś to kiedyś próbował tłumaczyć, ale chyba nie podołał.

Misiojda Misiojda pisze...

Pegasus tłumaczy. Tzn widziałam w aktualkach, że wydają, nie znalazłam na ich stronie -_-. Wcześniej tłumaczyła inna grupa, a jeszcze wcześniej jeszcze inna, ale... ech, bez CM źle się żyje... Ciężko znaleźć rozdziały.