poniedziałek, 7 maja 2018

VI/18 Nowy projekt i "tryb nieregularny"!

Hej~! Jak już zapowiadałam niespełna miesiąc temu: majową aktualkę mamy na początku maja, nie piętnastego. Czemu? Bo z pewnych przyczyn życiowych potrzebuję wolnego od skanlacji i nie jestem w stanie określić, kiedy będę miała czas coś puścić w świat :)
Oczywiście cała ekipa będzie dalej pracować, a ja w przypływie wolnego czasu posprawdzam, co się dzieje, posprzątam co trzeba i puszczę w świat aktualkę. Dość wątpliwe, by to się działo 15ego, choć... who knows :) W każdym razie uprzedzam :)

Dziś nie będzie Chihayi - jest już kilka rozdziałów w fazie przygotowań, planujemy z Himawari zrobić na nie osobną aktualkę.

Mamy za to obiecany ostatnio nowy projekt - Love Berrish! - raczej mamy do tego stałą obsadę, a więc Cherii tłumaczenie, Pauly edycja i type, Misiojda (ja, jakby ktoś nie skumał) korekta i sprzątanie xD Polecam czytać ze względu na uroczego kotka i ładnych boyów. Z fabuły mogę póki co jedynie napisać, że rzecz się dzieje w dziwnym koedukacyjnym akademiku (taaa, to dla Japończyków wciąż nie do pojęcia, jak chłopcy mogą spać pod jednym dachem z dziewczynkami), do którego trafiają ludzie za karę xD Więc możemy spodziewać się ciekawych bohaterów :)

Dołączyła do nas nowa edytorka! Witamy Lolkidwa! Kochane młode dziewczę nie zna umiaru i ma bardzo dużo zapału. Mam nadzieję, że nieprędko jej minie! Witaj w Futagowym Gronie i zostań aż do kresu jego dni (czyli jeszcze przez jakieś 100 latencji). Póki co czyści Gokinjo i Chihayę.
Zgłosiła się też do nas korektorka, dobrze się zapowiada, trzymam kciuki, by próbne korektorstwo poszło jej znakomicie i bym mogła ją powitać z następną aktualką w naszym gronie <3 (bo o dobrego korektora trudno w naszych czasach...)

Co to za bieda z komentarzami była ostatnio? xD To znaczy ja wiem, wyssaliśmy z Was co się dało przy okazji ostatniego maratonu, ale... wiecie, jak nie piszecie, że Wam się coś podoba (czy też nie) to tracimy zapał. I tak tydzień temu było 30 rozdziałów, a dziś co? 16. Ano. Przypuszczam, że brak komentarzy zrobił swoje. Także ten... do dzieła!

Yony nie ma, bo Impatient nic nie wydało (czeka na skany).Czytajta i komentujta~!
99) Gokinjo Monogatari - Tom 4 - Rozdział 16
100) Joou no Hana - Tom 3 - Rozdział 5 - joint z Nikushimi!
101) Love Berrish! - Tom 1 - Rozdział 1 - NOWOŚĆ!
102) Love Berrish! - Tom 1 - Rozdział 2 - NOWOŚĆ!
103) NG Life - Tom 7 - Rozdział 36
104) NG Life - Tom 7 - Rozdział 37
105) NG Life - Tom 7 - Rozdział 38
106) Usemo no Yado - Tom 2 - Rozdział 9
107) Usemo no Yado - Tom 2 - Rozdział 10
108) Rakia - Tom 4 - Rozdział 36
109) Rakia - Tom 4 - Rozdział 37
110) Rakia - Tom 4 - Rozdział 38
111) Rakia - Tom 4 - Rozdział 39
112) Rakia - Tom 4 - Rozdział 40
113) Ryouko no Shinrei Jikenbo - Tom 2 - Rozdział 7

(tak, wiem, że R jest przed U, ale... już nie chce mi się poprawiać...xD)
(Sprawdziłam dwa rozdziały NG -31 i 32- zostały dodane do downloadu)
(Nowe rozdziały NG i Rakii tylko online, bo brak korektora. 
Mam nadzieję, że to się niebawem zmieni <3)

Miłego Czytania~!

13 komentarzy:

Unknown pisze...

Co prawda, najbardziej wyczuję zawsze Yony i Chihayi, ale tym razem muszę zajrzeć do Waszego nowego projektu. Dziękuję z całego serduszka za ciężką pracę i żeby zrobiło się jeszcze milej, zaglądam tu praktycznie codziennie, czasami nawet po kilka razy, żeby zobaczyć nowy, jakikolwiek od Was post. Także dziękuję Wam jeszcze raz i życzę owocnej pracy! <3

Anonimowy pisze...

Bardzo dziękuję Wam za kolejne NG Life <3 Cudownie się czyta te Wasze tłumaczenia, w języku ojczystym zawsze jest super ;) , dzięki, że nie rezygnujecie z tego projektu <3

Unknown pisze...

Yesss!Yesss! Joou no Hana!!! I za NG Life też dziękuję, oczywiście czekam na Yoncię. Tak czy siak bardzo dziękuję, życzę zapału i wigoru i weny i szczęścia!!!

Badacz pisze...

Dziękuje ślicznie za wszystkie nowe rozdziały. :) Witam nowe osoby w grupie. Dziękuję również za całą prace na każdym jednym rozdziałem.

Raczej nic nie przegapiłam z aktualek i zostawiałam komentarze, ale może coś opuściłam, jeśli tak to przepraszam, następnym razem będę bardziej uważna i się poprawie.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rozdziały i za całą pracę w nie włożoną. :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję za Wasze tłumaczenia i życzę dużo mocy na kolejne ;)

Anonimowy pisze...

No to dla wasze motywacji skomentuję ;D
Dziękuję za wasz poświęcony czas na tłumaczenie rozdziałów, jesteście wielcy <3
Aki

hotaru pisze...

Dziękujemy mocniutko za tłumaczenia! <3 Jesteście najlepsi!

Dattebayo pisze...

Kilka miłych słowek ode mnie, żeby miło wam się pracowało :D

Z całego serduszka dziękuję za waszą ciężką pracę! Najbardziej czekam oczywiście na Yonę (<3) ale dziękuję Wam za wszystkie rozdziały! :* Pozdrawiam także nowe osóbki w grupie.

Anonimowy pisze...

Dziękuję bardzo mocno za Waszą pracę, czekam na nowy post i oczywiście tłumaczenie Yony, za którą bardzo tęsknię. Pozdrawiam serdecznie wszystkich członków grup. Życzę dużo zapału i motywacji w tłumaczeniu. Pamiętajcie dzięki Wam nasze życie staje się lepsze.

Unknown pisze...

Bardzo dziękuję za Rakię! :D Poczytam sobie od was jeszcze coś innego.

Anonimowy pisze...

Kiedy Cake?? Uwielbiam ten projekt, a tak niewiele już zostało...

Anonimowy pisze...

Musze to powiedzieć 164 chapter yony na ostatniej stronie wymiata.

Tordar pisze...

Czy "tryb nieregularny" oznacza aktualkę raz na rok? Zresztą my wcale nie chcemy wielkich wypracowań. Wystarczyłaby lista ostatnich wrzutek chociaż raz na dwa miesiące. A tu nic :)