poniedziałek, 7 maja 2018

VI/18 Nowy projekt i "tryb nieregularny"!

Hej~! Jak już zapowiadałam niespełna miesiąc temu: majową aktualkę mamy na początku maja, nie piętnastego. Czemu? Bo z pewnych przyczyn życiowych potrzebuję wolnego od skanlacji i nie jestem w stanie określić, kiedy będę miała czas coś puścić w świat :)
Oczywiście cała ekipa będzie dalej pracować, a ja w przypływie wolnego czasu posprawdzam, co się dzieje, posprzątam co trzeba i puszczę w świat aktualkę. Dość wątpliwe, by to się działo 15ego, choć... who knows :) W każdym razie uprzedzam :)

Dziś nie będzie Chihayi - jest już kilka rozdziałów w fazie przygotowań, planujemy z Himawari zrobić na nie osobną aktualkę.

Mamy za to obiecany ostatnio nowy projekt - Love Berrish! - raczej mamy do tego stałą obsadę, a więc Cherii tłumaczenie, Pauly edycja i type, Misiojda (ja, jakby ktoś nie skumał) korekta i sprzątanie xD Polecam czytać ze względu na uroczego kotka i ładnych boyów. Z fabuły mogę póki co jedynie napisać, że rzecz się dzieje w dziwnym koedukacyjnym akademiku (taaa, to dla Japończyków wciąż nie do pojęcia, jak chłopcy mogą spać pod jednym dachem z dziewczynkami), do którego trafiają ludzie za karę xD Więc możemy spodziewać się ciekawych bohaterów :)

Dołączyła do nas nowa edytorka! Witamy Lolkidwa! Kochane młode dziewczę nie zna umiaru i ma bardzo dużo zapału. Mam nadzieję, że nieprędko jej minie! Witaj w Futagowym Gronie i zostań aż do kresu jego dni (czyli jeszcze przez jakieś 100 latencji). Póki co czyści Gokinjo i Chihayę.
Zgłosiła się też do nas korektorka, dobrze się zapowiada, trzymam kciuki, by próbne korektorstwo poszło jej znakomicie i bym mogła ją powitać z następną aktualką w naszym gronie <3 (bo o dobrego korektora trudno w naszych czasach...)

Co to za bieda z komentarzami była ostatnio? xD To znaczy ja wiem, wyssaliśmy z Was co się dało przy okazji ostatniego maratonu, ale... wiecie, jak nie piszecie, że Wam się coś podoba (czy też nie) to tracimy zapał. I tak tydzień temu było 30 rozdziałów, a dziś co? 16. Ano. Przypuszczam, że brak komentarzy zrobił swoje. Także ten... do dzieła!

Yony nie ma, bo Impatient nic nie wydało (czeka na skany).Czytajta i komentujta~!
99) Gokinjo Monogatari - Tom 4 - Rozdział 16
100) Joou no Hana - Tom 3 - Rozdział 5 - joint z Nikushimi!
101) Love Berrish! - Tom 1 - Rozdział 1 - NOWOŚĆ!
102) Love Berrish! - Tom 1 - Rozdział 2 - NOWOŚĆ!
103) NG Life - Tom 7 - Rozdział 36
104) NG Life - Tom 7 - Rozdział 37
105) NG Life - Tom 7 - Rozdział 38
106) Usemo no Yado - Tom 2 - Rozdział 9
107) Usemo no Yado - Tom 2 - Rozdział 10
108) Rakia - Tom 4 - Rozdział 36
109) Rakia - Tom 4 - Rozdział 37
110) Rakia - Tom 4 - Rozdział 38
111) Rakia - Tom 4 - Rozdział 39
112) Rakia - Tom 4 - Rozdział 40
113) Ryouko no Shinrei Jikenbo - Tom 2 - Rozdział 7

(tak, wiem, że R jest przed U, ale... już nie chce mi się poprawiać...xD)
(Sprawdziłam dwa rozdziały NG -31 i 32- zostały dodane do downloadu)
(Nowe rozdziały NG i Rakii tylko online, bo brak korektora. 
Mam nadzieję, że to się niebawem zmieni <3)

Miłego Czytania~!

11 komentarzy:

Qushiix pisze...

Co prawda, najbardziej wyczuję zawsze Yony i Chihayi, ale tym razem muszę zajrzeć do Waszego nowego projektu. Dziękuję z całego serduszka za ciężką pracę i żeby zrobiło się jeszcze milej, zaglądam tu praktycznie codziennie, czasami nawet po kilka razy, żeby zobaczyć nowy, jakikolwiek od Was post. Także dziękuję Wam jeszcze raz i życzę owocnej pracy! <3

Anonimowy pisze...

Bardzo dziękuję Wam za kolejne NG Life <3 Cudownie się czyta te Wasze tłumaczenia, w języku ojczystym zawsze jest super ;) , dzięki, że nie rezygnujecie z tego projektu <3

Crazy Wera J pisze...

Yesss!Yesss! Joou no Hana!!! I za NG Life też dziękuję, oczywiście czekam na Yoncię. Tak czy siak bardzo dziękuję, życzę zapału i wigoru i weny i szczęścia!!!

Badacz Sweevil pisze...

Dziękuje ślicznie za wszystkie nowe rozdziały. :) Witam nowe osoby w grupie. Dziękuję również za całą prace na każdym jednym rozdziałem.

Raczej nic nie przegapiłam z aktualek i zostawiałam komentarze, ale może coś opuściłam, jeśli tak to przepraszam, następnym razem będę bardziej uważna i się poprawie.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rozdziały i za całą pracę w nie włożoną. :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję za Wasze tłumaczenia i życzę dużo mocy na kolejne ;)

Anonimowy pisze...

No to dla wasze motywacji skomentuję ;D
Dziękuję za wasz poświęcony czas na tłumaczenie rozdziałów, jesteście wielcy <3
Aki

hotaru pisze...

Dziękujemy mocniutko za tłumaczenia! <3 Jesteście najlepsi!

Dattebayo pisze...

Kilka miłych słowek ode mnie, żeby miło wam się pracowało :D

Z całego serduszka dziękuję za waszą ciężką pracę! Najbardziej czekam oczywiście na Yonę (<3) ale dziękuję Wam za wszystkie rozdziały! :* Pozdrawiam także nowe osóbki w grupie.

Anonimowy pisze...

Dziękuję bardzo mocno za Waszą pracę, czekam na nowy post i oczywiście tłumaczenie Yony, za którą bardzo tęsknię. Pozdrawiam serdecznie wszystkich członków grup. Życzę dużo zapału i motywacji w tłumaczeniu. Pamiętajcie dzięki Wam nasze życie staje się lepsze.

Unknown pisze...

Bardzo dziękuję za Rakię! :D Poczytam sobie od was jeszcze coś innego.

Anonimowy pisze...

Kiedy Cake?? Uwielbiam ten projekt, a tak niewiele już zostało...